Aktuality

11. 06. 2015 - Nepál - charitativní akce na podporu zemětřesení v Nepálu

11. 06. 2015 - Nepál - charitativní akce na podporu zemětřesení v Nepálu

Hostem večera je Krishna Acharya z Nepálu. Autenticky nám přiblíží katastrofickou situaci po zemětřesení, připravena je videoprojekce cest majitelů Sommellerie po Nepálu, výtěžek bude věnován v plné výši na podporu poškozeným. Těšíme se na Vás. (Více)

2015_LÉTO ve znamení APEROLU SPRIZ

2015_LÉTO ve znamení APEROLU SPRIZ

Léto je v plném proudu, a tak jsme se rozhodli podpořit vaše chuťové buňky speciální akcí - 1L APEROL a 2 ks Prosecca za speciální zvýhodněnou cenu. Mějte krásné léto. Jana a Libor (Více)

11. 11. 2015 - 11.00 hod. Svatomartinská vína

11. 11. 2015 - 11.00 hod. Svatomartinská vína

Právě v 11. hod. zahajujeme dle tradice prodej Svatomartinských vín, přijďte na 2 dcl, každý zákazník obdrží k nákupu chuťovku svatomartinské husy, nebo využijte akce 6 + 1 ZDARMA. Těšíme se na Vás (Více)

2015_srpen_SUTTO Wine

2015_srpen_SUTTO Wine

Nově jsme pro vás vybrali vinařství SUTTO z Itálie. Vyrábí tradiční metodou nejen úžasná Prosecca z Valdobiadene, neváhejte vyzkoušet ani Pinot Grigio, Chardonnay, Merlot nebo Cabernet (Více)

Proč Sommellerie

Projekt SOMMELLERIE je jedinečným z hlediska rozsahu jeho služeb, pro který v České republice budeme hledat jen těžko konkurenci, ale ve světě je běžný.

Snoubíme zde prodej vína  s jasným rukopisem, produktů nových chutí, pražení kávy dle vlastních receptur, prodej čaje z celého světa, s pohodou podávání všech těchto produktů v samotné provozovně SOMMELLERIE. Hosté načerpají nejen inspiraci pro své nákupy, ale stráví při svém nákupu i příjemné chvíle.

Jak již napovídá naše motto, naší cestou je jedinečnost, odlišnost, ale také složitost, komplexnost a především vztah k přírodě, který je cítit z každého našeho nabízeného produktu.

Jsme ryze česká společnost, která není součástí žádného obchodného řetězce. Vybíráme pro Vás jen takové produkty, které prochází našim vlastním testem. Našemu zákazníkovi nabídneme pouze takový produkt, kde jsme osobně přesvědčení o jeho kvalitě.

Ponořte se do našeho světa vín, kde vám nabízíme široký sortiment.


 

Eventy

Eventy

Organizujeme privátní degustace, snoubení vín, ale i komplexní zajištění vaší akce, rodinné či firemní oslavy, nebo odborné konference. (Více)

Calvados a mnoho dalšího

Calvados a mnoho dalšího

Sommellerie je exclusivním dovozcem řady destilátů z celého světa. Specializuje se na Calvados,Cognac a Whisky (Více)

Vína z celého světa

Vína z celého světa

Za ochutnání určitě stojí nádherná vína z nejlepších rakouských oblastí Wachau a Kamptal, dále z vín německých vám nabízíme nádherně vyvážená vína z oblasti Mosel nebo např. Rheingau.  (Více)

Coffee - original recepture Sommellerie

Coffee - original recepture Sommellerie

Z nejlepších plantáží světa pro Vás Sommellerie praží dle vlastní originální receptury čerstvou kávu. Rodinu - Guatemala, Cuba, Etiopie a Brazilie - rozšiřuje od listopadu 2013 i káva z Hondurasu, Mexica a Costa Ricy. (Více)