Nabízíme nejširší výběr - rumy, whisky, cognac, calvados, hruškovice, destiláty, lihoviny 

Cognac

Jsme výhradním dovozcem:

ABK6 Single Estate Cognacs

VS Premium

Zlatavá barva s jantarovými odlesky. Počáteční aroma meruněk a svěžích hroznů přechází v lehce kořenitou vůni zralého ovoce. Svěží elegantní chuť s dobrým tělem a výjimečnou délkou.

 VSOP Super Premium

V barvě starého zlata, s vůní sušeného ovoce s dřevnatými tóny, které jsou následovány brioškami, vanilkou, jablky a skořicí. Na patře vyniká plnou strukturou s dlouhým závěrem s příchutí vanilky doplněné dřevitými podtóny.

XO Grand Cru

Plná temná barva starého zlata. Bohaté aroma sušeného ovoce, oříšků a lékořice typické pro dobře vyzrálé koňaky. Kořenité tóny snoubící se se zralým ovocem vytvářejí charakteristickou chuť, která je naším podpisem. Na patře je hustý a jemný, a přitom elegantní s notnou dávkou obratnosti.

AGED 10 YEARS Single Estate XO

Zlatavá barva, dominantní kořenité tóny následované náznaky suchého listí.

 Na patře vynikne konstrukce s dlouhým suchým závěrem. V chuti rozeznatelný suchý dub jež následuje vanilka se špetkou skořice.

Nový přepracovaný design a inovace v názvech cognaců ABK6:

  •  VS Pure Single
     VSOP Grand Cru
     XO Family Reserve

 Cognac LEYRAT:

Leyrat XO Vieille Reserve

Barva starého zlata. Aroma se vyznačuje zpočátku vůní sušeného ovoce a pečiva s dotekem suchého listí, sušené ovoce se stává postupně výraznějším spolu s vanilkovými podtóny. V chuti je tento cognac velmi svěží, zpočátku celkem suchý s dlouhým a čistým finále, které je pro cognacy Leyrat typické.

Leyrat GLORY extra

Tato unikátní směs jež neobsahuje cognacy mladší 40 let má pozoruhodnou květinovou svěžest s listnatými podtóny, následuje je jemné kořeněné aroma (skořice) s ovocnými podtóny (ovoce v sirupu a kdoule). Chuť GLORY je výjimečná především svou jemností zabalenou do tónů broskví a meruněk, vzadu vás překvapí silný nádech pryskyřice a mocné medové finále